چاپ
برخلاف اعلام انصراف / «زندانی ها» ده نمکی در جلوه های ویژه زمان می خواهد!

30نماایران: مسعود ده نمکی با انتشار یادداشتی خبر از انصراف «زندانی ها» محصول سازمان اوج از جشنواره فیلم فجر داده است، در حالی که شنیده می شود مراحل پس از تولید و جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم زمان زیادی را می خواهد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در حالی که مسعود ده نمکی پیش از اعلام اسامی فیلم های سودای سیمرغ خبر از انصراف خودش با فیلم «زندانی ها» از جشنواره فیلم فجر داده است اما شنیده می شود جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم به دلیل حجم بالای آن آماده نشده است اما این کارگردان در یادداشتی مسیر آماده نشدن فیلمش را اشاره ای نکرده است وعدم حضور «زندانی ها» را به موضوعات دیگری ارتباط داده است که در ادامه آمده :

براساس این گزارش، ده نمکی در توضیح خروج «زندانی ها» از جشنواره فیلم فجر نوشته است:«بعضی کارها و فیلم ها از جنس رقابت نیستند و در فضای رقابتی حرف اصلی آنها گم می شود .حرف از معنویت و مفاهیم اخلاقی و عرفانی و فیلم هایی از جنس رسوایی ۱ و۲ و حالا هم زندانی ها از این گونه اند.
وقتی فیلمی جلو تر زمان خودش باشد در چنین فضاهای رقابتی دیده نمی شوند حتی اگر قابلیت های منحصر به فردی داشته باشند. مثل سکانس های زلزله رسوایی۲ که حالا تیم سازنده این تروکاژها برای شرکت های معتبر خارجی کار می کنند و در جشنواره خودمان تعمدا دیده نمی شوند.
جنس حرفهای فیلم زندانی ها علی رغم تکرار تروکاژهای منحصر به فرد و بازی های خوب و تلاش همکارانم از آن جنس حرف هایی است که مخاطب عام بدون پیشداوری باید ببیند و تلاش ما بر این است که در اولین فرصت فیلم راهی اکران شود و در غیاب زندانی ها جوانتر های سینما فرصت حضور در بخش رقابتی جشنواره فجر را داشته باشند.
این عدم حضور به معنی گلگی از کسی نیست فقط یک گام عملی است برای اکران فیلم برای عموم مردم. »

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :