چاپ
بعد از هجوم مسابقه ها به تلویزیون؛بازار برنامه های استعدادیابی داغ می شود!/ پای یک اپلیکیشن تازه در میان است؟

30نماایران: حضور اسپانسرهای اپلیکیشنی انگیزه ای برای برنامه سازان شده است تا به دور از مشکل بی پولی برنامه ای تازه را روی آنتن ببرند و بعد از هجوم برنامه های مسابقه محور، حالا تلویزیون زمستان را با دو برنامه استعداد یابی ادامه خواهد داد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در حالی که مدتی است بازار برنامه سازی مسابقه ای در تلویزیون توسط سلبریتی ها مختلف داغ شده است به طوری که دستمزدهای نجومی این سلبریتی ها صدای مجریان با سابقه تلویزیون را درآورده است که می تواند این شروعی باشد برای نگرانی های بعدی که همواره بعد از هر مسابقه استعداد یابی در تمام دنیا شاهد افشاگری های از پشت پرده آن برنامه ها هستیم.

براساس این گزارش، طی هفته های آینده دو برنامه استعدادیابی در تلویزیون آغاز خواهد شد که یکی از آنها در شبکه سه سیما با احسان علیخانی آغاز خواهد شد، مجری ای که مدتی پیش برای ابهامات همکاری اش با موسسه ثامن در تلویزیون حاضر شد اما برخلاف سنت همیشگی اش که به ماه رمضان و تحویل سال اختصاص دارد، قرار است در زمستان یک برنامه بیگ پرداکشن را تهیه و اجرا کند که متقاضیان باید در یک صحنه ۱۵۰ متری به صورت تک نفره و یا گروهی به اجرای استعداد خود بپردازند.

محمدمهدی عسگرپور را که بیشتر به عنوان کارگردان تلویزیون و سینما می شناسیم هم این روزها با یک کارگردان سینما مشغول ساخت یک برنامه استعدادیابی با عنوان «هنرپیشه» است که تکلیف آنها روشن است، آمده اند یک برنامه ای از جنس تجربه ناموفقی که در شبکه نمایش داشتیم را مجددا بسازند، چراکه تجربه ای هم در ساخت برنامه تلویزیونی ندارند.

بیژن میرباقری که کارگردانی این برنامه را برعهده دارد، درباره آینده برگزیدگان آن گفته است:« قرار نیست کسانی که در این مسابقه برنده می شوند شرایط خاصی برای حضور آنها در پروژه های مختلف فراهم شود و فقط این افراد از طریق مسابقه «هنرپیشه» انتخاب و توانایی آنها توسط رای مخاطبان سنجیده و دیده می شود. »

طبق شنیده ها برای برنامه احسان علیخانی پای یک اپلیکیشن و سامانه موبایلی هم درمیان است تا روند رای دادن به مخاطبان با سهولت بهتری صورت بگیرد، سامانه ای که اسپانسر اصلی برنامه هم است و سابقه همکاری با احسان علیخانی هم دارد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :