چاپ
دعای دبیر جشنواره فیلم فجر برای یک تهیه کننده خاص!

30نماایران: شب گذشته با اعلام برگزیدگان جشنواره فیلم فجر، دوربین لحظه ای بسته سعید ملکان را شکار کرد که در حال دیدن اعطای جایزه ها به فیلم «شبی که ماه کامل شد» بود اما داروغه زاده با انتشار پستی در صفحه اش برای سلامتی جسمانی این تهیه کننده دعا کرد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، سعید ملکان که برخلاف سال گذشته  با «تنگه ابوقریب» توانست سیمرغ های زیادی را دریافت کند اما امسال با «غلامرضا تختی» نتوانست نظر اهالی رسانه،منتقدان و داوران را به دست بیاورد و به همین دلیل شب گذشته یکی از ناکامان جشنواره بود اما دبیر جشنواره و معاون اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با انتشار پستی برای سلامتی سعید ملکان به عنوان یکی از تهیه کنندگان دوست داشتنی خودش از همراهانش خواست تا برای سلامتی وی دعا کنند.

اینکه ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر جشنواره و معاون اداره نظارت نگران احوالات جسمی تهیه کنندگان سینمای ایران باشد خوب است اما چرا این نگرانی فقط برای یک تهیه کننده خاص است که شکست خورده داوری جشنواره فیلم فجر شب گذشته است؟! و یا داروغه زاده به قصد دلجویی از نتیجه آرای داوری، این کار را کرده است؟ و چه بهتر اگر داروغه زاده به عنوان معاون اداره نظارت و ارزشیابی نگران سلامتی همه تهیه کنندگان بخش خصوصی و بدون وابستگی رانتی هم باشد.

لازم به نوضیح است که ملکان همزمان تهیه کنندگی یک سریال نمایش خانگی با عنوان «نهنگ آبی» را هم در برنامه کاری اش دارد که این هفته دومین قسمت آن پخش شد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :