چاپ
جشنواره ای که صیانتش روی هواست! / وزیر ارتباطات: سه روز متوالی آرای مردمی دستکاری شده است

30نماایران: در حالی که روز گذشته خبر از دستکاری آرای مردمی طی چند ساعت اعلام شد و باقی آرای جمع آوری شده کاملا طبیعی و درست بوده است اما وزیر ارتباطات با انتشار پستی در اینستاگرام از دستکاری آرای مردمی طی سه روز خبر داد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،دبیر جشنواره جامج جم روزگذشته گفت: براساس تحقیقات صورت گرفته مشخص شد یکی از شرکت های مجوزدار آی سی تی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جذب و شمارش آرای مردمی در ۲۴ ساعت منتهی به روز شنبه هفته جاری سهل انگاری کرده و مرتکب تخلف شده است.

مسعود احمدی افزادی در گفتگو با روابط عمومی معاونت سیمای رسانه ملی با تاکید بر حفاظت از تک تک آراء و نظرات مردم در این بخش افزود: در حال حاضر کمیته بررسی فنی و مرکز صیانت و حفاظت سازمان صدا و سیما با همکاری پلیس فتا در حال پیگیری قانونی این موضوع برای برخورد با عامل یا عاملان تخلف در شرکت مذکور هستند.

این مصاحبه درحالی روز گذشته منتشر شده است که دکتر آذری جهرمی با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:بررسی های بیشتر نشان می دهد،دستکاری در نظر مردم برای انتخاب محبوب ترین برنامه سال صداوسیما صرفا محدود به یک روز نبوده است و سه روز متوالی رخ داده است.

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :