چاپ
ازدواج عمو پورنگ با یک دختر هندی؛ دغدغه این روزهای تلویزیون!

30نماایران: در حالی که چند شب پیش در اسفند ماه، داریوش فرضیایی مهمان برنامه مهدی سلوکی در شبکه دو بود و در آن برنامه خبر از احتمال ازدواجش با یک دختر هندی داده بود به طوری که حتی صفحه شخصی این خانم هندی هم از سوی کاربران همیشه در صحنه شناسنایی شد اما مجددا این مجری شب گذشته مهمان برنامه دیگری در شبکه سه سیما بود و در آن ادامه ماجرا را شرح داد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در شرایطی که به آخر سال نزدیک می شویم و مردم ایران با مشکلات اقتصادی بسیار نیازمند یک برنامه پرسشگر از مسئولان هستند تا نگرانی های شب عیدشان کمتر شود اما دغدغه تلویزیون و برنامه سازان آن به سمت محتوای زرد رفته است به طوری که در دعوت از مهمانان دچار یک چشم و هم چشمی شدند.

براساس این گزارش، داریوش فرضیایی شب گذشته با حضور در برنامه «تب تاب»شبکه سه در ادامه صحبت های جند شب پیشش در شبکه دو گفت: بیشتر بچه‌ها پیام می‌دهند، که عمو ازدواج نکنید عموی ما را از ما می‌گیرند.البته یک موضوع شخصی است اما در نهایت می گویم آپشن‌هایی که می‌خواهم را ندارد.

وی درباره ازدواج بچه هایی که در برنامه او حضور داشتند بیان کرد: جالب است بگویم خیلی از بچه‌هایی که در برنامه من حضور داشتند بعد از سال‌ها که گذشته برای من عکس عروسی خود را ارسال می‌کنند و آن وقت متوجه می شوم که زمان چقدر زود می‌گذرد.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :