چاپ
ادامه نفوذ سرمایه در حوزه فرهنگ / سرمایه گذار پرحاشیه، مدیر تئاتر «شهرزاد» شد

30نماایران: این روزها که بحث سرمایه مشکوک در سینما و شبکه نمایش خانگی خیلی جدی دنبال می شود و در دادگاه های این افراد به طور علنی از پروژه ها نام برده می شود اما همچنان حضور سرمایه گذاران ناشناخته در حوزه فرهنگ و هنر جدی تر دنبال می شود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، محمد صادق رنجکشان سرمایه گذاری که توانست طی شش ماه به تولید ۸ فیلم پربازیگر از جمله سرخپوست،متری شیش و نیم و…. برسد و همزمان تئاتر لاکچری مدیر نمایش خانگی سازمان سینمایی را هم تهیه کند، حالا به عنوان مدیر مجموعه پردیس تئاتر شهرزاد معرفی شده است، محلی که در آن نمایش های مهمی روی صحنه رفته است و حالا این سرمایه گذار برای روی صحنه رفتن تئاتر ها تصمیم گیری خواهد کرد تا نفوذ سرمایه خیلی جدی تر در حوزه فرهنگ نفوذ کند.

روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد اعلام کرد مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد به محمدصادق رنجکشان، واگذار شد و این مجموعه فرهنگی و هنری با رویکردی تازه و مدیریت جدید به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد. پیش از این مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد بر عهده شهرزاد جعفری بوده است.

جعفری مدیر پردیس تئاتر شهرزاد که از ابتدای راه اندازی این مجموعه فرهنگی، مدیریت پردیس و ریاست اولین جشنواره تئاتر شهرزاد را برعهده داشت، به دلیل ادامه تحصیلات در مقطع دکتری از نیمه اسفندماه ۹۷ به عنوان رئیس هیأت مدیره با این مجموعه همکاری خواهد داشت.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تاکنون تغییری در تیم مدیران این مجموعه ایجاد نشده است و همان ترکیب قبلی، به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

سید سام بهشتی در مقام مدیر روابط عمومی، علی شعایی در مقام مدیر هنری، کاظم جعفری به عنوان مدیر فنی و محمود رشیدی در مقام مدیر هماهنگی و برنامه‌ریزی به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

مدیریت تازه پردیس تئاتر شهرزاد در نظر دارد که از نیمه فروردین ۹۸ با ارائه برنامه‌های تازه و با رویکردی نو و سیاستگذاری نوین در حوزه تئاتر با مدیریت محمدصادق رنجکشان در جهت رشد و تعالی تئاتر کشور گام بردارد.

فراخوان دومین جشنواره تئاتر شهرزاد که با رویکردی جدید نسبت به اولین دوره در تیرماه ۹۸ برگزارمی شود طی روزهای آینده در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :