چاپ
دنیای ستاره ها/ از ازدواج جنیفرلوپز با بازیکن سابق بیسبال تا انتشار تصویر همسر ۳۶ ساله مونیکا بلوچی!

30نماایران: دنیای ستاره ها» بخش تازه سایت است که هر هفته در یک مطلب درباره حواشی زندگی خصوصی ستارگان سینمای دنیا می پردازد و انتشار اولین خبر از این مجموعه به خبر ازدواج رسمی جنیفر لوپز با یک بازیکن بیسبال و همسر تازه مونیکا بلوچی اختصاص دارد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،تصویری از مونیکا بلوچی ۵۴ ساله و نامزدش  نیکلاس لفبوره ۳۶ ساله در فشن شوی زمستانه برند Chanel در هفته مد پاریس را مشاهده می کنید.

مونیکا بلوچی

مونیکا آنا ماریا بِلوچّی متولد ۳۰ سپتامبر ۱۹۶۴ ؛ مانکن و هنرپیشه ایتالیایی است. بلوچی ابتدا کار خود را به عنوان مدل در حرفهٔ مدلینگ شروع کرد و در عکس‌های تبلیغاتی کریستین دیور اس. آ. و دولچه و گابانا ظاهر شد؛ سپس در چندین فیلم ایتالیایی به ایفای نقش پرداخت و بعد از آن هم به سینمای هالیوود وارد شد.

، جنیفر لوپز خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی، شب گذشته با انتشار عکسی از حلقه‌ای که در دست داشت، از نامزدی خود با الکس رودریگز بازیکن آمریکایی سابق بیسبال خبر داد.

به گفته برخی از کارشناسان، الماس این انگشتر بیش از ۱۵ قیرات دارد و ارزش آن نیز حداقل ۱ و حداکثر ۵ میلیون دلار برآورد شده است.

گفتنی است،جنیفر لوپز در گذشته سه تجربه ناموفق در ازدواج با افرادی مثل اوجانی نوآ، کریس جاد و مارک آنتونی داشته است. ازدواج او با مارک آنتونی ۱۰ سال به طول انجامید، اما در نهایت در سال ۲۰۱۴ نیز از او جدا شد. رودریگز نیز مثل لوپز سابقه یک بار طلاق را نیز دارد.

کارشناسان جواهر از روی این عکس گفته اند این انگشتر، الماسی بین ۱۵ تا ۲۰ قیرات دارد و قیمت آن را حداقل یک میلیون دلار و حداکثر پنج میلیون دلار تخمین زده اند.
الکس رودریگوئز بازیکن سابق بیسبال است. رودریگوئز ۴۳ سال و جنیفر لوپز ۴۹ سال دارند.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :