چاپ
صحبت های تازه مادر اژدها از ادامه «بازی تاج و تخت» / قسمت پنجم دیوانه کننده است!

30نماایرات:نبرد وینترفل به پایان رسید، اما این موضوع به معنای آن نیست که قهرمانان ما در امان هستند، سه قسمت از بازی تاج و تخت مانده، و هر کدام از آن‌ها مانند قسمت سوم فصل هشت طولانی هستند، و سوالی که هنوز مطرح است این است که سازندگان سریال برای آخر کار چه در سر دارند؟

به گزارش سایت ۳۰نماایران،طبق معمول کسی حرفی از جزئیات سریال نمی‌زند. اما جیمی کیمل در برنامه تلویزیونی‌اش از امیلیا کلارک سوال‌هایی پرسید. در نخستین بخش او درباره خسته‌کننده بودن فیلمبرداری قسمت سوم صحبت کرد، اینکه آن‌ها پنجاه و پنج شب کامل مشغول فیلمبرداری بودند، و اینکه یادگیری اژدهاسواری برای کیت هرینگتون چقدر سخت بود.

متاسفانه کیمل صحبت‌های املیا کلارک راجع به قسمت پنجم را منتشر نکرده، اما همیشه حرف‌هایی در توییتر زده می‌شود. یکی از کاربران گفته «امیلیا کلارک در برنامه جیمی کیمل گفت که قسمت پنج بهتر از قسمت سه هست. واکنش جیمی هم خنده‌دار بود. او گفت «صبر کن چی شد. چی گفتی؟»»

یکی دیگر از کاربران صحبت‌های بیشتری کرده و نوشته که املیا در این برنامه گفت : «همیشه حضور در برنامه زنده جیمی کیمل برای من سرگرم کننده بوده، به‌خصوص وقتی مهمان برنامه مادر اژدها، امیلیا کلارک، باشد. او تا جایی که می‌توانید تصور کنید دوست داشتنی بود، همچنین او درباره بازی تاج و تخت حرف‌هایی زد و گفت که قسمت پنجم دیوانه کننده است، و تنش موجود در قسمت پنجم به قدری از قسمت سوم بیشتر است، که تصور کردن آن بسیار سخت است و مخاطبان این سریال برای دیدن قسمت های باقی مانده به دنبال بزرگ ترین تلویزیون باشند»

«شب طولانی» قسمت هیجان‌انگیزی بود، با اینکه ما انتظار داریم در قسمت چهارم کمی فضا آرام‌تر شود، هنوز برای اتمام سریال کارهای انجام نشده زیادی مانده. ما انتظار داریم که قسمت پنجم یک نمایش منحصر بفرد در کینگزلندینگ باشد که تیم پشت صحنه محیط آن را به شکل اختصاصی تنها برای فصل هشتم ساخته باشند.

وستروس

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :