چاپ
با کنار گذاشتن آمازون/ تلاش برای دیده شدن فیلم جدید وودی آلن

30نماایران:فیلم جدید وودی آلن که آمازون از اکران آن خودداری کرد، اکنون در اسپانیا، آلمان، اتریش و دیگر نقاط دنیا دیده می‌شود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،«یک روز بارانی در نیویورک» جدیدترین ساخته وودی آلن که از سوی آمازون از برنامه اکران کنار گذاشته شد، در بازارهای بزرگ دنیا به نمایش در می‌آید.

در حالی که ایتالیا چند روز پیش اعلام کرد این فیلم را اکران می‌کند و احتمال زیاد در جشنواره ونیز نیز فیلم نمایش داده می‌شود، اکنون اعلام شده اروپا، آمریکای جنوبی و آسیا نیز این فیلم را به نمایش درمی‌آورند.

فیلم ولت نیز فیلم را در آلمان و اتریش روی پرده می‌برد. همین توزیع کننده فیلم را در اروپا، چین، ژاپن، کره جنوبی، روسیه و آمریکای جنوبی نیز توزیع می‌کند.

روزنامه‌های ایتالیایی اعلام کردند فرانسه، هلند و بلژیک نیز به زودی شاهد نمایش این فیلم خواهند بود.

فیلم وودی آلن از سوی آمازون که توزیع‌کننده فیلم بود در آمریکا کنار گذاشته شد و چهار قراردادی که با این کمپانی داشت هم لغو شد و همه این‌ها برای تکرار ادعای دختر خوانده او بود که مدعی بود پدرخوانده‌اش در هفت سالگی او را آزار داده است. دو دادگاه مستقل بیست سال پیش و در زمان مطرح شدن این ادعا بی‌گناهی آلن را تأیید کرده بودند.

در حالی که چندی پیش وودی آلن علیه آمازون شکایت کرد، ماه پیش این کمپانی تصمیم خود را عادلانه خواند.

آلن در حال تدارک ساخت فیلم بعدی‌اش در اسپانیا است. کمپانی مدیاپرو که در بارسلونا مستقر است و پیشتر به ساخته شدن فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» و «نیمه شب در پاریس» کمک کرده بود، در ساخت فیلم جدید آلن با او همراهی می‌کند.

مهر

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :