چاپ
حالا بعد از موفقیت «انتقام‌جویان؛ پایان بازی»/ علاقه جو روسو به بتمن

30نماایران:جو روسو، کارگردان فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) اعلام کرده در صورتی که کارگردانی پروژه‌ای از دنیای سینمایی دی‌سی را به دست بگیرد، دوست دارد که آن پروژه درباره شخصیت بتمن باشد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،دهه پرهیجان و موفقیت‌آمیزی برای جو روسو و برادرش آنتونی بوده که این دهه پرمخاطره با کارگردانی فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» (Captain America: The Winter Soldier) آغاز شد. مشهورترین اثر این دو برادر در تلویزیون «اجتماع» (Community) شبکه NBC بود که برادران روسو کارگردانی ۲۱ قسمت از این سریال را برعهده داشتند. ظاهراً دوران این دو برادر در تلویزیون پس از موفقیت «سرباز زمستان» به پایان رسید؛ فیلمی که هنوز به باور برخی طرفداران بهترین فیلم از دنیای سینمایی مارول است. از آن موقع به بعد این دو برادر کارگردانی پروژه‌های دیگر مارول همچون «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War)، «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) و «انتقام‌جویان: پایان بازی» را برعهده داشتند که به زودی به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما تبدیل خواهد شد. در طی تنها دو هفته، «پایان بازی» فروش جهانی خود را به رقم ۲ میلیارد دلار رسانده و رکوردهای زیادی را در جدول باکس‌آفیس جابجا کرده است.

با وجود اینکه این دو برادر اعلام کرده‌اند که «پایان بازی» آخرین پروژه آن‌ها در دنیای سینمایی مارول خواهد بود اما دوران کارگردانی آن‌ها هنوز به سرانجام نرسیده است. شاید جو و آنتونی روسو باری دیگر دست به ساخت پروژه‌ای ابرقهرمانی بزنند. جو روسو طی مصاحبه‌ای جدید با وبسایت کامیک بوک اعلام کرده که اگر ساخت فیلمی از استودیو دی‌سی را برعهده بگیرد، دوست دارد که آن فیلم از شخصیت بتمن باشد چراکه از بچگی یکی از طرفداران این کارکتر بوده و کالکشن‌های مختلفی را از این ابرقهرمان محبوب دی‌سی جمع‌آوری کرده است. با اینحال فعلاً که این احتمال وجود ندارد چراکه دی‌سی شانس ساخت این فیلم را به این دو برادر نداد. اگر هم این اتفاق بیفتد بخشی از آن را مدیون استودیو مارول هستند چراکه حرفه کاری آن‌ها در ژانر بلاک‌باستری به واسطه فرصتی که مارول به آن‌ها داد، تثبیت شد. با وجود اینکه رئیس استودیو مارول، کوین فایگی یا دیگر اعضای این استودیو مشکلی با کارگردانی فیلم «بتمن» توسط برادران روسو ندارند اما این دو برادر به نظر به مارول و دیزنی بسیار وفادار هستند و نمی‌خواهند با قبول کردن پروژه‌ای به این استودیو لطمه وارد شود. «شوالیه تاریکی» برادران روسو می‌تواند اثری بسیار جالب و برای مخاطبان هیجان‌انگیز باشد اما متاسفانه احتمالا تا مدتی این اتفاق نخواهد افتاد.

فیلم۲

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :